AvcILaR.sTyLee cLaN Pro SeRWeR # 85.153.21.115 #
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aydın imzayı attı

Aydın imzayı attı Empty Aydın imzayı attı

Mesaj  JaS | LiKoR | BaSKaN* Salı Şub. 02, 2010 11:57 pm

Akşam saatlerinde Eskişehir'e gelen Aydın Yılmaz, Kulüp Başkanı Halil Ünal'ın otomobil satışı yapılan işyerindeki yazıhanesinde düzenlenen imza törenine katıldı. Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, sezonun başından itibaren Aydın Yılmaz'ı transfer etmek için uğraştıklarını söyledi. Ünal şöyle konuştu:

"Aydın Yılmaz'ı geçtiğimiz yıl da kadromuzda görmek istiyorduk. Türkiye Ümit Milli takımımızın da oyuncusu Aydın Yılmaz'la, çok önemli transfer teklifleri almadığı sürece 3.5 yıl birlikte olacağız. Kendisini bir çok kulüp transfer etmek istiyordu. Transferinde Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat'a katkıları için teşekkür ediyorum. Aydın, önemli bir oyuncu. Zaten Ümit Milli Takım'ın da kaptanlığını yapıyor. 22 yaşındaki oyuncunun büyük taraftara ve camiaya layık olacağını düşünüyorum diye konuştu."

Eskişehirspor'da forma giyecek olmanın mutluluğunu yaşadığını belirten Aydın Yılmaz ise "Ligin başından itibaren gelmek istediğim bir kulübe geldim. Büyük bir camiaya geldim. Burasının benim için yeni bir başlangıç olacağına inanıyorum" dedi.

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, gazetecilerin Youla'nın İstanbul'da polis tarafından gözaltına alındığını belirtmeleri üzerine, "Teknik direktörümüz Rıza Çalımbay hakkında söylemiş olduğu sözlü hakaretlerden dolayı Youla hakkında suç duyurusunda bulunulmuştu. Onunla ilgili savcılık, ifadesini almak üzere gözaltına aldı. İfadesi alınır ve serbest bırakırlar. Daha sonra yargı süreci devam eder" diye konuştu.

Teknik direktör ile yönetim arasında huzursuzluk olduğu yöndeki söylentilerin gerçek olmadığını ifade eden Halil Ünal, "Ben kulüp başkanıyım. Eskişehirspor kulübü bir aile ve o ailenin reisi de benim. Biz aile ortamında çalışırız ve huzursuzluk olmasına izin vermeyiz. Eskişehirspor'da her zaman birlik ve beraberlik ön plandadır" dedi
JaS | LiKoR | BaSKaN*
JaS | LiKoR | BaSKaN*
AvciLaR.sTyLee
AvciLaR.sTyLee

- Similar topics