AvcILaR.sTyLee cLaN Pro SeRWeR # 85.153.21.115 #
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Beşiktaş tarihinde bir ilk"

2 posters

"Beşiktaş tarihinde bir ilk" Empty "Beşiktaş tarihinde bir ilk"

Mesaj  JaS | LiKoR | BaSKaN* Çarş. Şub. 03, 2010 12:02 am

Beşiktaş Kulübü'nde 31 Ocak günü yapılan ve Yıldırım Demirören'in yeniden başkan seçilmesi ile sonuçlanan seçimli kongre sonrası bugün siyah beyazlı kulübün yeni yönetimi mazbatalarını aldı.

Beşiktaş Kulüp Binası Divan Lokali'nde gerçekleştirilen törende yeni yönetime mazbatalarını Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz ve Divan Kurulu üyeleri verdi. Başkan Karadeniz, tören öncesi yaptığı konuşmada ise herkesi şaşırttı. Yalçın Karadeniz konuşmasında, seçimde oyunu Murat Aksu'ya verdiğini, 3 yıl içinde Yıldırım Demirören ve yönetiminin yapılan hataları düzeltmesi halinde oyunu Demirören'e verebileceğini ifade etti. Ancak Karadeniz'in, mazbata töreninin ardından yaptığı açıklamada ise, oyunu kime verdiği konusunda espri yaptığını, oyunu verdiği kişinin kim olduğunu ciddi anlamda açıklamadığını ifade etmesi kafalarda soru işareti bıraktı. Karadeniz, tören öncesi yaptığı açıklamada ise şunları söyledi:

"Umarım bu yönetim Beşiktaş'a ve Türk sporuna hayırlı olur. Başkan Demirören, seçim sonrası kendisine oy vermeyenlerin de başkanı olacağını ifade etmişti. Ben kendisine oy vermemiştim. Umarım önümüzdeki 3 yıl içinde yapılan hatalardan dönülür ve 3 yıl sonra yapılan seçimlerde oyumu Yıldırım Demirören lehine kullanırım."
JaS | LiKoR | BaSKaN*
JaS | LiKoR | BaSKaN*
AvciLaR.sTyLee
AvciLaR.sTyLee

"Beşiktaş tarihinde bir ilk" Empty Geri: "Beşiktaş tarihinde bir ilk"

Mesaj  merHum Çarş. Şub. 03, 2010 12:40 am

yaa bi gitmedi şu tüpcü uff :S
merHum
merHum
Pro
Pro

"Beşiktaş tarihinde bir ilk" Empty Geri: "Beşiktaş tarihinde bir ilk"